001 LUMINOX SHINE ŠAMPŪNS

Īpašs Barojošs & Mitrinošs šampūns ar augu ekstraktiem. Tas satur matu augšanu stimulējošas sastāvdaļas - Serenoa serrulata augļu ekstraktu, Urtica dioica (lielās nātres) lapu ekstraktu un Ēdelveisa ziedu ekstraktu.

Šis šampūns atjauno un uztur matam nepieciešamo mitrumu, lai tas būtu dabīgi maigs, viegli veidojams un mirdzoši dzīvs. Jūsu mati iegūs spīdumu, spēku un apjomu.

002 pH CONTROL ANTISEBOREJAS ŠAMPŪNS

Spēcīgs attīrošais šampūns, kas palīdz attīrīt un novērst pārmērīga sebuma izdalīšanos. Tas satur sastāvdaļas, kas palīdz veicināt matu augšanu, samazināt blaugznas un padarīt matus zīdaini gludus.

Šampūns līdzsvaro skalpa pH un sniedz patīkamu svaiguma sajūtu. Attīra ķīmiskās vielas, nodrošina matu elastīgumu un gludumu. Šis šampūns sagatavo skalpu nākamajam matu kopšanas solim.

003 DETOX DZIĻI ATTĪROŠS ŠAMPŪNS

Šis šampūns satur aktīvo vielu kompleksu, augu ekstraktus, eksfoliantus un sebuma izdalīšanos regulējošas sastāvdaļas, sniedzot patīkamu svaiguma sajūtu.

Tas satur arī Glycofilm – polisaharīdu, kas iegūts no bakteriālās fermentācijas – pasargājot skalpu un matus no piesārņojuma. Dziļi attīra, detoksicē un atbrīvo no hiperkeratozes, sniedzot matiem elastīgumu un gludumu. Šis šampūns ir ideāli piemērots, lai sagatavotu galvas ādu tālākām kopšanas procedūrām.

004 DETOX DZIĻI ATTĪROŠS LOSJONS

Losjons, kas attīra matus un galvas ādu, sniedzot patīkamu svaiguma sajūtu. Tas satur arī Glycofilm – polisaharīdu, kas iegūts no bakteriālās fermentācijas – pasargājot skalpu un matus no piesārņojuma.

004 Detox Dziļi attīrošais losjons satur augu ekstraktus, eksfoliantus, pretblaugznu un sebumu regulējošas sastāvdaļas.

Dziļi attīra, detoksicē galvas ādu un matus, atbrīvo no hiperkeratozes un novērš blaugznu veidošanos. Šis losjons ir ideāli piemērots, lai sagatavotu galvas ādu tālākām kopšanas procedūrām.

005 MIRACLE SCALP CONTROL PĪLINGS

Miracle Scalp Control Peeling ir balstīts uz glikolskābes un keramīdu kompleksa.

Tas intensīvi attīra galvas ādu, regulē sebuma izdalīšanos, atbrīvo no hiperkeratozes un palīdz novērst blaugznu veidošanos.

006 MIRACLE PĪLINGA NEITRALIZĒTĀJS

Miracle Peeling Neitralizētājs ir līdzeklis, kas balstīts uz nātrija hidrogēnkarbonāta, lai droši un efektīvi neitralizētu 005 Miracle Scalp Control Pīlinga darbību.

007 MIRACLE SKIN CONTROL KRĒMS

Krēmam piemīt pretiekaisuma, pretniezes, mitrinošs un barojošs efekts uz galvas ādu.

Papildus krēms būs lielisks līdzeklis, lai mazinātu zvīņošanos, niezi, ādas sausumu un hiperkeratozi.

008 VASOGROTENE GF ŠAMPŪNS

Bezsulfātu šampūns, kas satur placentas proteīnu, betaīnu un rozmarīna ēterisko eļļu. Satur matus barojošas aktīvās sastāvdaļas un Augšanas Faktorus. Augšanas Faktori ir dabiski bioķīmiski signāli, kurus ražo mūsu ķermenis, lai nodrošinātu matu augšanu. Grotēns (Grotene), Vaskulīns (Vasqulin) un Bio-proteinols palīdz veicināt matu augšanu gan vīriešiem, gan sievietēm.

Grotēns samazina šūnu apoptozi, kuru izraisa DHT, uzlabo melanīna sintēzi un aktivizē WNT signālu, kas sniedz matam augšanas efektu. Vaskulīns uzlabo barības vielu apmaiņu skalpā un mata saknēs, sniedzot veselīgakus un biezākus matus, pateicoties angioģenēzes stimulēšanai.

Šampūns stiprina matu stiebrus, padarot tos vizuāli veselīgākus, biezākus un paaugstina matu blīvumu. Sniedz svaiguma sajūtu. Plāni un novājināti mati kļūst biezāki un vieglāk ieveidojami.

009 VASOGROTENE GF MATU MASKA

Vasogrotene GF Matu Maska satur matus barojošas aktīvās sastāvdaļas un Augšanas Faktorus. Augšanas Faktori ir dabiski bioķīmiski signāli, kurus ražo mūsu ķermenis, lai nodrošinātu matu augšanu. Grotēns (Grotene), Vaskulīns (Vasqulin) un Bio-proteinols palīdz veicināt matu augšanu gan vīriešiem, gan sievietēm.

Grotēns samazina šūnu apoptozi, kuru izraisa DHT, uzlabo melanīna sintēzi un aktivizē WNT signālu, kas sniedz matam augšanas efektu. Vaskulīns uzlabo barības vielu apmaiņu skalpā un mata saknēs, sniedzot veselīgakus un biezākus matus, pateicoties angioģenēzes stimulēšanai.

Cīnās pret matu izkrišanu, kuru izraisa vāja skalpa mikrocirkulācija, folikulu atrofija dihidrotestosterona ietekmē, intensīvs emocionālais stress, hormonālas izmaiņas un folikulu novecošana. Maska bagātīgi satur keratīnu, kas uzlabo un stiprina sausus un bojātus matus. Maska iedarbojas no matu saknēm līdz matu galiņiem, minimizē matu izkrišanu un stimulē matu augšanu, kā rezultātā tiek panākti viscaur veselīgāki un kuplāki mati.

010 VASOGROTENE GF SERUMS

Vasogrotene GF Serums satur matus barojošas aktīvās sastāvdaļas un Augšanas Faktorus. Augšanas Faktori ir dabiski bioķīmiski signāli, kurus ražo mūsu ķermenis, lai nodrošinātu matu augšanu. Grotēns (Grotene), Vaskulīns (Vasqulin) un Bio-proteinols palīdz veicināt matu augšanu gan vīriešiem, gan sievietēm.

Grotēns samazina šūnu apoptozi, kuru izraisa DHT, uzlabo melanīna sintēzi un aktivizē WNT signālu, kas sniedz matam augšanas efektu. Vaskulīns uzlabo barības vielu apmaiņu skalpā un mata saknēs, sniedzot veselīgakus un biezākus matus, pateicoties angioģenēzes stimulēšanai.

Cīnās pret matu izkrišanu, kuru izraisa vāja skalpa mikrocirkulācija, folikulu atrofija dihidrotestosterona ietekmē, intensīvs emocionālais stress, hormonālas izmaiņas un folikulu novecošana. Serums bagātīgi satur keratīnu, kas uzlabo un stiprina sausus un bojātus matus. Serums iedarbojas no matu saknēm līdz matu galiņiem, minimizē matu izkrišanu un stimulē matu augšanu, kā rezultātā tiek panākti viscaur veselīgāki un kuplāki mati.

011 VASOGROTENE GF AKTIVĒTĀJS

Vasogrotene GF Aktivētājs ir izstrādāts, lai maksimizētu ieguvumus, kurus sniedz Vasogrotene šampūns, maska un serums. Tas satur matus barojošas aktīvās sastāvdaļas un Augšanas Faktorus.

Augšanas Faktori ir dabiski bioķīmiski signāli, kurus ražo mūsu ķermenis, lai nodrošinātu matu augšanu. Grotēns (Grotene), Vaskulīns (Vasqulin) un Bio-proteinols palīdz veicināt matu augšanu gan vīriešiem, gan sievietēm.

Grotēns samazina šūnu apoptozi, kuru izraisa DHT, uzlabo melanīna sintēzi un aktivizē WNT signālu, kas sniedz matam augšanas efektu. Vaskulīns uzlabo barības vielu apmaiņu skalpā un mata saknēs, sniedzot veselīgakus un biezākus matus, pateicoties angioģenēzes stimulēšanai.

Cīnās pret matu izkrišanu, kuru izraisa vāja skalpa mikrocirkulācija, folikulu atrofija dihidrotestosterona ietekmē, intensīvs emocionālais stress, hormonālas izmaiņas un folikulu novecošana. Iedarbojas no matu saknēm līdz matu galiņiem, minimizē matu izkrišanu un stimulē matu augšanu, kā rezultātā tiek panākti viscaur veselīgāki un kuplāki mati.

012 MHS - MEZOTERAPIJA MATIEM UN GALVAS ĀDAI

MHS-Mezoterapija Matiem un Galvas Ādai satur 3 Augšanas Faktorus (sh-Polypeptīds-9, sh-Polypeptīds-1 un Oligopeptīds-2) un Biomimētisko peptīdu (Vara Tripeptīds-1), kas samazina matu izkrišanu, veicina matu augšanu, atjauno matu folikulus un uzlabo asinsriti, stimulējot barības vielu un skābekļa apmaiņu matu sīpoliņos un galvas ādā. Kombinācijā ar vitamīniem, aminoskābēm, minerāliem, koenzīmiem, nukleīnskābēm un antioksidantiem, palielina matu biezumu un apjomu, vienlaicīgi uzlabojot matu izturību.

1.1 DIXIDOX de LUXE ANTISEBOREJAS ŠAMPŪNS

Antiseborejas šampūns, kura sastāvs balstās uz kolagēnu un augu ekstraktiem, vitamīniem un aktīvām sebo-regulējošām komponentēm ne tikai novērš, bet arī neļauj notikt pārmērīgai sebuma sekrēcijai. Nukleīnskābes hidrolizāti, pirimidīna un purīna bāzes, inozitols un vazodilatējošās komponentes palīdz samazināt matu apjoma samazināšanos un stimulē matu augšanu. Aļģu ekstrakts, kolagēns un pantenols nodrošina veselu mata struktūru, piedod matiem papildus spīdumu un apjomu. Šampūnam piemīt arī pretiekaisuma un niezi samazinošs efekts, tas sniedz svaiguma sajūtu, novērš blaugznas un to veidošanos.

1.4 DIXIDOX de LUXE ANTISEBOREJAS LOSJONS

Antiseborejas losjonā sastāvā esošās aktīvās seboregulējošās vielas, vitamīni, salicilskābe un augu ekstrakti ne tikai atbrīvo no blaugznām, bet arī novērš to pārmērīga sebuma sekrēciju. Vazodilatējošās aktīvās komponentes – Capsicum Frutescens ekstrakts un rauga ekstrakts – palīdz samazināt matu izkrišanu un veicina matu augšanu. Losjonam piemīt pretiekaisuma un niezi samazinošs efekts, tas sniedz svaiguma sajūtu, atbrīvo no blaugznām un novērš to veidošanos.

2.1 DIXIDOX de LUXE PRETBLAUGZNU ŠAMPŪNS

Pretblaugznu šampūns satur aktīvo vielu kompleksu, kuru veido pirotone olamīns, klimbazols, salicilskābe, kā arī vitamīni un seboregulējošās komponentes. Šampūns ne tikai atbrīvo no blaugznām, bet arī novērš to rašanos. Papildus šampūnam piemīt seboregulējošās īpašības, kas regulē sebuma sekrēciju. Šampūns palīdz samazināt matu izkrišanu un tam piemīt pretiekaisuma iedarbība.

2.4 DIXIDOX DE LUXE PRETBLAUGZNU LOSJONS

Pretblaugznu losjons satur augstas koncentrācijas aktīvo vielu kompleksu, kuru veido pirotone olamīns, klimbazols, salicilskābe, kā arī vitamīni un seboregulējošās komponentes. Losjons ne tikai atbrīvo no blaugznām, bet arī novērš to rašanos. Papildus šampūnam piemīt seboregulējošās īpašības, kas regulē sebuma sekrēciju. Šampūns palīdz samazināt matu izkrišanu un tam piemīt pretiekaisuma iedarbība.

3.1 DIXIDOX DE LUXE INTENSE ŠAMPŪNS PRET MATU IZKRIŠANU

Šis šampūns ir paredzēts galvas ādas un matu atīrīšanai, matu stiprināšanai un matu augšanas veicināšanai. Tas satur vairāku matu augšanu veicinošu aktīvo vielu kompleksu – placentas ekstraktu, adenozīnu, kofeīnu, Kasaicīnu, fitoestrogēnus, vitamīnus un inositolu. Papildus tas satur Saw Palmetto ekstraktu – sastavdaļu, kas efektīvi bloķē dihidrotestosterona (hormons, kas bieži ir atbildīgs par matu izkrišanu) aktvitāti. Šampūnam piemīt vasodilatējošs efekts. Keratīns, kolagēns un pantenols, kas iekļauti šampūnā, uzlabo mata struktūru, padarot tos zīdainus un mirdzošus.

3.4.2 CREXEPIL de LUXE CLASSIC LOSJONS MATU AUGŠANAS STIMULĒSANAI

Crexepil de Luxe Classic Losjons ir produkts, kas paredzēts matu augšanas veicināšanai, ļaujot efektīvi cīnīties ar matu izkrišanu un matu apjoma zudumu. Losjons satur CEGABA, jaunu matu augšanu stimulējošu aktīvo vielu, kas pagarina mata augšanas fāzi. CEGABA veido sabalansēta koncentrācija ar biogēniem stimulatoriem, kas balstās uz placentas ekstrakta, sojas peptīdiem, inozīna, vitamīnu un minerālu kompleksiem, purinā un pirmidīna bāzēm un acai ogu ekstrakta. Losjonam piemīt spēcīgs vazodilatējošs efekts. Losjons sniedz noturīgu siltuma un svaiguma sajūtu.

3.4.3.A FRESH CELLS de LUXE WONDERCELL LOSJONS MATU AUGŠANAS VEICINĀŠANAI

Losjonam piemīt labvēlīga ietekme uz matu augšanu. Produkts sastāv no divām vienībām, losjona un koncentrāta, kuri sajaucoties nodrošina sinerģisku efektu. Losjons satur augstu placentas ekstrakta koncentrāciju, taukos un ūdenī šķīstošo vitamīnu kompleksu, vasodilatējošus aģentus un plaši pazīstamo dabīgo antiandrogēnu Saw Palmetto. Koncentrāts satur CEGABA, kas ir jauns matu augšanu stimulējošs aģents (atvasināts no Carboxyethyl-gamma-hydroxy-butyric skābes, kas ir dabisks metabolīts ar augšanas faktoru īpašībām). Kombinācijā ar palmetto, ābolu cilmes šūnām, antioksidantiem, vitamīniem un minerālvielu kompleksu, placentas un sojas proteīniem, Fresh Cells losjons panāk izteiktu efektu uz matu augšanu pat ļoti smagu alopēcijas formu gadījumā

3.4.3.B KONCENTRĀTS MATU AUGŠANAS STIMULĒŠANAI

Koncentrātam piemīt labvēlīga ietekme uz matu augšanu, pateicoties izteiktām matu augšanu stimulējošām īpašībām. Koncentrāts satur CEGABA, kas ir jauns matu augšanu stimulējošs aģents (atvasināts no Carboxyethyl-gamma-hydroxy-butyric skābes, kas ir dabisks metabolīts ar augšanas faktoru īpašībām). Kombinācijā ar palmetto, ābolu cilmes šūnām un antioksidantiem, Fresh Cells koncentrāts panāk izteiktu efektu uz matu augšanu pat ļoti smagu alopēcijas formu gadījumā.

3.4.4 CAPIXIL LOSJONS MATU AUGŠANAS VEICINĀŠANAI

CapixilTM komplekss sastāv no patentēta tetrapeptīda (Acetyl Tetrapeptide-3, kas sastāv no 4 aminoskābēm) un sarkanā āboliņa ekstrakta ar augstu Biochanin A koncentrāciju, kas matus stiprina un padara biezākus. Losjons satur salicilskābi, un resorcinolu, šajā kombinācijā tiek nodrošināts izteikts anti-seborejisks, atlobošs un pretiekaisuma efekts. Placentārajam un Saw Palmetto ekstraktiem piemīt tieši stimulējoša un antiandrogēna iedarbība. Losjona sastāvā esošais hidrolizētais keratīns uzlabo mata struktūru, piešķir mirdzošu spīdumu un apjomu.

3.4.5.A SCIENCE-7 DE LUXE LOSJONS MATU AUGŠANAS STIMULĒŠANAI

Losjons, kura sastāvā ir jauns matu augšanas stimulants CEGABA, paredzēts alopēcijas un matu izkrišanas ārstēšanai. Paaugstina šūnu mitotisko aktivitāti. Placentas ekstrakts stimulē matu augšanu un uzlabo šūnu apgādi ar skābekli. Satur pretiekaisuma un antioksidantu sastāvdaļas, vitamīnus, olbaltumvielas, mikroelementus un Saw Palmetto.

3.4.5B SCIENCE-7 de LUXE ĒTERISKĀS EĻĻAS MATU AUGŠANAS VEICINĀŠANAI

Losjona sastāvā ietilpst bāzes eļļas un ēteriskās eļļas. Jojoba eļļa piešķir matiem spīdumu un mīkstina tos, nodrošina reģeneratīvus un pretblaugznu efektus. Vīnogu kauliņu eļļai piemīt emolientas un mitrinošas īpašības. Lavandas ēteriskā eļļa veicina matu augšanu un paātrina brūču dzīšanu, palīdz stiprināt un atjaunot matus; regulē sebuma produkciju un kontrolē blaugznu rašanos. Timiāna ēteriskā eļļa ļoti iedarbīgi veicina matu augšanu un aizkavē matu izkrišanu. Ciedru ēteriskā eļļa aptur matu izkrišanu, īpaši gadījumos, kad tā saistīta ar stresu. Tā ir izcila aromaterapijas ēteriskā eļļa, kas līdzsvaro ādas un skalpa taukošanos, un palīdz pret blaugznām. Rozmarīna ēteriskā eļļa samazina tauku sekrēciju, aizkavē blaugznas un stimulē matu augšanu. Science -7 de Luxe Essencial Oils rekomendē perēkļveida matu izkrišanas gadījumu ārstēšanai.

4.1 DIXIDOX DE LUXE KERATĪNA ŠAMPŪNS

Dubultas iedarbības šampūns, kas stimulē galvas ādas mikrocirkulāciju un palīdz uzlabot mata struktūru. Tā sastāvā ir augsta tādu matu stimulējošu komponentu koncentrācija, kā koffeīns, placentārais proteīns, vasodilatātors Capsaicīns, peru pieniņš, augu ekstrakti un adenozīns, kas iekapsulēts nanoizmēra liposomās. Pateicoties šampūna sastāvā esošajam hidrolizētajam keratīnam, hidrolizētajam kolagēnam un vitamīniem, tas ir ideāls arī bojātu matu struktūras atjaunošanai. Pēc kopšanas ar šo šampūnu mati kļūst spīdīgi, spēcīgi un apjomīgi.

4.2 DIXIDOX DE LUXE TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS KONDICIONIERIS MATIEM

Matu kopšanas līdzeklis, kas gan stimulē matu augšanu, gan uzlabo to struktūru. Starp sastāvdaļām, kas uzlabo un reģenerē matu struktūru kondicionieris satur Šī sviestu, hidrolizētu kolagēnu, keratīnu, aloe vera un augstu pantenola koncentrāciju. Kondicionējošais balzāms satur sastāvdaļas, kas radītas matu augšanas stimulācijai – proteīnu un minerālvielu kompleksu, bagātinātu ar biopieejamām vielām – cinku, dzelzi, silikonu un magniju. Multivitamīnu komplekss ietver labi pazīstamus antioksidantus un stimulantus, vitamīnus A, C, E, PP, pantenolu, riboflavīnu, biotīnu, inositolu, tiamīnu, piridoksīnu, nikotinamīdu. Balzāms satur arī plaši pazīstamo antiandrogēnu, Saw Palmetto ekstraktu.

4.4 DIXIDOX DE LUXE KERATĪNA LOSJONS MATIEM

Dubultas iedarbības losjons, kas stimulē galvas ādas mikrocirkulāciju un palīdz uzlabot mata struktūru. Tā sastāvā ir tādi matu augšanu stimulējoši komponenti, kā koffeīns, Placentas proteīns, vasodilatātors Capsaicīns un rauga ekstrakts. Augstā koncentrācijā esošie hidrolizētais keratīns, hidrolizētais kolagēns un vitamīni nodrošina strauju bojātu matu struktūras atjaunošanos. Pēc kopšanas ar losjonu mati kļūst spīdīgi, spēcīgi un apjomīgi.

4.4.1 Royal Jelly + GREEN O2 de Luxe Losjons matu augšanas veicināšanai un struktūras uzlabošanai

Matu losjons ar peru pieniņu, keratīnu un aktīviem sojas augu atvasinājumiem, kas palīdz aizkavēt matu izkrišanu. Peru pieniņs ir bagāts ar vitamīniem (E, A, B1, B2, B3, B6), ogļhidrātiem, mikroelementiem, minerālvielām, aminoskābēm un proteīniem, kas veicina mata sīpoliņa vielu maiņu. Aktīvie sojas augu atvasinājumi ir peptīdu, aminoskābju un minerālvielu avots, tie nodrošina barības vielu tiešu iekļuvi šūnās, stimulē skābekļa uzņemšanu un reaktivē šūnu metabolismu, tādejādi veicinot stipra mata augšanu jau mata sīpoliņa līmenī; un nodrošina veselīgu izskatu arī bojātiem un nedzīviem matiem. Rekomendējams izmantošanai bērniem ar problemātisku matu rotu.

5.1 ŠAMPŪNS BOJĀTAS MATU STRUKTŪRAS ATJAUNOŠANAI

Palīdz atjaunot matu struktūru gadījumos, kad to bojājuši dažādi ārēji faktori: apkārtējā vide, temperatūra, ķīmiskas ietemes, matu krāsošana, pārmērīga uzturēšanās saulē un citi. Tādu struktūru uzlabojošu sastāvdaļu augstās koncentrācijas, kā fosfolipīdi, sfingolipīdi, orhidejas ekstrakts, hidrolizēts kolagēns, hidrolizēts keratīns, hidrolizēts zīds, peru pieniņa ekstrakts, vitamīni un planktona ekstrakts, ļauj atjaunot matu struktūru gan kutikulas, gan korteksa slāņa keratīna šķiedru līmenī. Pēc šampūna lietošanas mati iegūst papildus apjomu, tiek mitrināti, kļūst spīdīgi un elastīgi, un izskatās veselīgi un mirdzoši.

5.1.1 BOTOX LIKE HAIR THERAPY de Luxe ŠAMPŪNS

Tas satur dažādu molekulāro svaru Hialuronskābi, pantenolu, hidrolizētu zīdu un medus ekstraktu. Tas dziļi attīra un mitrina galvas ādu un matus. Ieteicams matu tipiem, kuri ir trausli, sausi un bojāti apkārtējās vides un/vai ķīmisku faktoru ietekmē. Tas palīdz pasargāt mata kutikulu, uzlabo matu izskatu un kontrolē spurainus matus, sniedzot vairāk elastīgumu, maigumu un spīdumu.

5.2.1 BOTOX LIKE HAIR THERAPY de Luxe BALZĀMS

Tas satur dažādu molekulāro svaru Hialuronskābi, hidrolizētu zīdu, pantenolu un ekoloģiski iegūtu Castanea sativa (ēdamā kastaņa) ekstraktu. Castanea sativa ekstrakts baro matu, palīdz novērst bojājumus un palīdz uzturēt mitruma līmeni, kad mats tiek pakļauts atkārtotiem termiskas vai ķīmiskas apstrādes cikliem. Rekomendēts visu veidu matiem, it īpaši piemērots sausiem, bojātiem, vājiem vai spurainiem matiem, kuriem raksturīga galu šķelšanās. Tas dziļi mitrina un iedarbojas kā termoaizsargs, atvieglo ķemēšanu mitriem matiem un sniedz maigumu, elastīgumu un spīdumu, kopumā nodrošinot veselīgāku izskatu.

5.3 MASKA BOJĀTAS MATU STRUKTŪRAS ATJAUNOŠANAI

Maska palīdz atjaunot bojātu matu struktūru, kas bijusi pakļauta ārējiem faktoriem: termiska iedarbība, ķīmiska iedarbība, pārmērīga atrašanās saulē utt. Restrukturizējošo komponenšu (Fosfolipīdi, Sfingolipīdi, Orhideju ekstrakts, Hidrolizēts Keratīns, Hidrolizēts Zīds, Rauga ekstrakts un Vitamīni) augstās koncentrācijas dēļ, maska atjauno matu struktūru gan kutikulas, gan keratīna šķiedru līmenī. Pēc maskas lietošanas, Jūsu mati iegūs papildus kuplumu, tiks mitrināti, kļūs spīdīgi un iegūs veselīgu izskatu.

Ceļojumu komplekts (4.1, 4.3, 4.5)

DSD de Luxe Keratīna sērijas iepazīšanās komplekts (šampūns, matu maska un matu serums) bojātas matu struktūras atjaunošanai un matu augšanas veicināšanai. Tas ļaus izmēģināt mūsu lieliskos produktus un pārliecināties par to efektu. Komplekts arī būs noderīgs tuvākā un tālākā braucienā.

Jau pēc pirmajām lietošanas reizēm Jūsu mati iegūs mirdzumu, kļūs spēcīgi un apjomīgi ilgā laika periodā.


Produkts veiksmīgi pievienots grozam!

Turpināt iepirkties Noformēt pirkumu ››